ورود|ثبت نام
مقالات
الت تکست در اینستاگرام
اینستاگرام
الت تکست در اینستاگرام

Alternative Text که به مخفف Alt Text و در فارسی آلت تکست نامیده می شود در واقع یک ویژگی از اینستاگرام است که برای کارشناسان سئو جدید نیست و کسانی که با سئو کار کرده اند با این ویژگی آشنا هستند. ویژگی آلت تکست اینستاگرام Alt Text از قابلیت‌های جدیدی است که از نوامبر ۲۰۱۸ به فهرست ویژگی‌های این شبکه اجتماعی محبوب اضافه شده است؛

1
0
ریستریکت در اینستاگرام
اینستاگرام
ریستریکت در اینستاگرام

اینستاگرام ویژگی جدیدی به نام restrict در اختیار کاربران قرار داده است که به صاحبان حساب اجازه می دهد تا کاربرانی که در مورد پست ها به صورت توهین آمیز اظهار نظر می کنند پنهان شوند. این قابلیت در ماه ژوئیه مورد آزمایش قرار گرفت.در این صورت نظرات برای پست های شما از شخصی که شما محدود کرده اید فقط برای خود شخص قابل مشاهده است.

1
0
استوری اینستاگرام
اینستاگرام
استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام، قابلیتی است که در پیشرفت پیج شما تاثیر بسزایی دارد و یکی از پرقدرت ترین ابزارهای فروش در دنیا می‌باشد که میتواند به‌خوبی باعث افزایش فروش و بالا رفتن درآمد پیج اینستاگرام شما شود.

0
0
قابلیت ریلز اینستاگرام
اینستاگرام
قابلیت ریلز اینستاگرام

اینستاگرام ثابت کرده که فضایی بسیارخوب برای کسب و کارهاست و برای بیشتر و بهتر دیده شدن کسب وکارها قابلیت های جدیدی را ارائه میدهد.

0
0
اکشن بلاک
اینستاگرام
اکشن بلاک

واژه اکشن بلاک(action blocked)واژه ای است که قطعا در فضای مجازی با ان اشنا هستید.اینستاگرام برای داشتن فعالیت مفید محدودیت هایی دارد که اگر از این ۴چوب خارج شوید پیج شما را اصطلاحا اکشن بلاک میکند.

0
0
تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر
اینستاگرام
تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

کلمات بلاگر و اینفلوئنسر که امروزه در فضاهای مجازی به خصوص اینستاگرام بسیار زیاد دیده و شنیده میشوند. بلاگرها و اینفلوئنسرها به طور کلی افرادی هستند که با بکارگیری هوش،ذکاوت،خلاقیت و استمرار توانسته اند فعالیت مفیدی داشته باشند،تعدادی افراد را به عنوان فالوور جذب کنند و به شهرت و محبوبیت برسند. زمینه فعالیت بلاگر ها و اینفلوئنسر ها خیلی شبیه به هم است اما با وجود شباهت ها،تفاوت هایی میان بلاگر واینفلوئنسر ها وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

0
0
پست مشترک در اینستاگرام
اینستاگرام
پست مشترک در اینستاگرام

پست مشترک یا پست دونفره یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام است که بخاطر تعامل سازی زیادی که ایجاد میکند طرفداران بسیار زیادی هم دارد و از طرفی هم باعث میشود به دلیل جذابیت برای کاربران تایم و زمان بیشتری در این پلتفرم سپری شود.

1
0
تقویم محتوایی
اینستاگرام
تقویم محتوایی

منظور از تقویم محتوایی (content calendar) این است که شما برای ارائه و به اشتراک گذاری محتوای صفحه کسب وکاری تان برنامه ریزی داشته باشید و با مشخص کردن تاریخ ها ، برای آنها برنامه ریزی و استراتژی داشته باشید که در چه تاریخی چه محتوایی را در صفحه کسب و کاری تان بارگذاری کنید. نکته بسیار مهم این است که شما باید به طور منظم و حساب شده محتوایی را متناسب با حوزه فعالیت خود منشتر کنید.

0
0
برای فروش محصولات قیمت بزنیم یا نه؟
اینستاگرام
برای فروش محصولات قیمت بزنیم یا نه؟

قیمت گذاری در اینستاگرام چگونه انجام میشود

1
0
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای سینا فرحی محفوظ است